| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| КУПА | Не |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | OPTISS BC50D6V0 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.710 kg |
| EAN | 3121040092453 |








i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| КУПА | Не |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | OPTISS BC50D6V0 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.710 kg |
| EAN | 3121040092453 |