| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| BOWL | No |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | OPTISS BC50D6V0 |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.710 kg |
| EAN | 3121040092453 |








i
"" Today
| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| BOWL | No |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | OPTISS BC50D6V0 |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.710 kg |
| EAN | 3121040092453 |