| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BATTERY TYPE | ААА |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BC50U3V0 |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| HANGING HOOK: | Yes |
| BATTERY TYPE: | ААА |
| DIMENSIONS: | 17,5 X 22,5 CM |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 3121040092415 |













