| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.1 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, 165 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Legion 5 15AKP10 83F1002DBM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN AI 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN AI 7 350 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.1 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR with E-shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A 3.2, 2x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, LAN |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 cell 80 Wh Li-Ion |
| ЦВЯТ: | ECLIPSE BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198158884679 |






























