| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 22.3x14.9mm CMOS APS-C |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS R50 +RF-S18-45 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 22.3x14.9mm CMOS APS-C |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC X |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 15К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/C-RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| LIVE VIEW: | Да |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 651 |
| ISO: | 100-32000 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Не |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E17 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| ТЕГЛО: | 460 ГР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574673028 |




































