| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | polyester |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Backpack B515 15,6" GX40Q75215 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | polyester |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 192158279367 |
















