| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Backpack B515 15,6" GX40Q75215 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 192158279367 |







| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Backpack B515 15,6" GX40Q75215 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 192158279367 |