| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI150D30 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3045386362813 |







| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI150D30 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3045386362813 |