| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 128GB MB-MC128SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | A1 |
| READ SPEED: | ДО 160 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806095464251 |





| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 128GB MB-MC128SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | A1 |
| READ SPEED: | ДО 160 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806095464251 |