| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | EVO+ 128GB MB-MC128SA/EU |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 160 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095464251 |





| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | EVO+ 128GB MB-MC128SA/EU |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 160 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095464251 |