| POWER | 1300 W |
| SPEED LEVELS | 12 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 2.40 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR7776/90 |
| TYPE: | KITCHEN ROBOT |
| POWER: | 1300 W |
| SPEED LEVELS: | 12 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 2.40 L |
| SHAKER JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| AUTO FUNCTIONS: | Yes |
| CITRUS PRESS: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| GRATER: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| DIMENSIONS: | 289X254X436 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.780 kg |
| EAN | 8710103587040 |















