| POWER | 800 W |
| SPEED LEVELS | 10 |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 4.80 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | SMF02PBEU BLUE |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 800 W |
| SPEED LEVELS: | 10 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 4.80 L |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.200 kg |
| EAN | 8017709269166 |














