| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 117.80 см |
| DIAMETER SM | 37.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.8 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | PRO1 ECO 80V SLIM 1,8K PL EU |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 117.80 см |
| DIAMETER SM: | 37.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.8 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX1 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5414849771901 |























