| TYPE | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | PRO1 R 80 H 3K EU |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 74.80 см |
| DIAMETER SM: | 45.0 см |
| TYPE: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | IPX1 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5414849770973 |























