| ТИП | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | PRO1 R 80 H 3K EU |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 74.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 45.0 см |
| ТИП: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | IPX1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5414849770973 |
























