| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 44.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ТИП | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR1000T 80 HB |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 44.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 45.0 см |
| ТИП: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | АВТОМАТИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1425 |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321342449 |























