| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 44.00 см |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| TYPE | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR1000T 80 HB |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 44.00 см |
| DIAMETER SM: | 45.0 см |
| TYPE: | ХОРИЗОНТАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | АВТОМАТИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1425 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321342449 |























