| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 59.9 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WQH245B6BY |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| SHIET PROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.20 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 110 kWh |
| EAN | 4242005447084 |


















