| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 7 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MFD45S200W.2-ES |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 7 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:55 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962618135 |































