| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 9 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | STS 5050SS |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 9 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.310 kg |
| EAN | 8590669192175 |
















