| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| TANK CAPACITY | 275.0 ml |
| STEAMSHOT | 170 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | ATLAS |
| MAXPOWER-W: | 2600.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | CERAMIC TITANIUM |
| TANK CAPACITY: | 275.0 ml |
| STEAMSHOT: | 170 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| TOURIST: | No |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234186898 |























