| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 35 g/min |
| STEAMSHOT | 180 g/min |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PV2600 |
| MAXPOWER-W: | 2600.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PERMANENT STEAM TO: | 35 g/min |
| STEAMSHOT: | 180 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160051401 |






















