| МОЩНОСТ W | 2600.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 275.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 170 g/min |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | ATLAS |
| МОЩНОСТ W: | 2600.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | CERAMIC TITANIUM |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 275.0 ml |
| УДАРНА ПАРА: | 170 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234186898 |























