| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | AQUAMARINE |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7703 AQUAMARINE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | AQUAMARINE |
| EAN | 4260709012247 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | AQUAMARINE |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7703 AQUAMARINE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | AQUAMARINE |
| EAN | 4260709012247 |