| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | em_Horizontal |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WHF05039FL |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 76.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ТИП: | em_Horizontal |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1426 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780390 |













