| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | 3838782606281 |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782606281 |
















