| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KO2M0410 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 3045387250508 |









i
"" Today
| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KO2M0410 |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.500 kg |
| EAN | 3045387250508 |