| MAXPOWER-W | 900.0 W |
| GRILL POWER | 1000.00 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CMGA23TNDB/ST |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 900.0 W |
| GRILL POWER: | 1000.00 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | GLAZED |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| HEIGHT: | 28.00 см |
| WIDTH: | 48.00 см |
| LENGTH: | 37.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 900 W |
| GRILL POWER: | 1000 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8059019045146 |


















