| МОЩНОСТ W | 900.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ОБЕМ | 23.00 L |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CMGA23TNDB/ST |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 900.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ОБЕМ: | 23.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | ЕМАЙЛИРАНО |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 28.00 см |
| ШИРИНА: | 48.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 37.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 23.00 L |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8059019045146 |


















