| NETCAPACITY | 70 L |
| HEIGHT | 106.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | En_Horizontal |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WHF07039FR |
| NETCAPACITY: | 70 L |
| HEIGHT: | 106.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.0 см |
| TYPE: | En_Horizontal |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | MECHANICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1413 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780420 |













