| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | VERTICAL |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVY08039FD |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 113.00 см |
| DIAMETER SM: | 38.7 см |
| TYPE: | VERTICAL |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | DRY |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1337 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035776478 |















