| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3" 5221 KHAKI |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| EAN | 4260709012629 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3" 5221 KHAKI |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| EAN | 4260709012629 |