| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 248 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HBW 5518 E |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 248 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 186 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 62 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 216 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019031354 |




























