| ОБЕМ | 90 L |
| ВИСОЧИНА | 90.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCV 904430 B12 TSR |
| ОБЕМ: | 90 L |
| ВИСОЧИНА: | 90.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 2762 |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131006 |














